"Perle" ale unor "review-eri" de televizoare (5 stele)

"Perle" ale unor "review-eri" de televizoare (5 stele)

Mesajde sammy » 27 Iul 2013, 12:13

Aici puteti citi gafele "recenzorilor de 5 stele" care arunca cu tot soiul de articole... sa fie pe net. Plictiseala mare pe capul lor, sau o nevoie disperata de a avea un review.

gadget-review.ro ne informeaza:
"Ceea ce îmi place la această nouă gamă de televizoare Samsung, este că vin cu port USB inclus, astfel că nu va mai trebui să vă achiziţionaţi acel adaptor wireless."

Nu am cuvinte. O fraza plina de logica si recenzie in esenta tare.

Omul mai greseste, este normal. Doar cine nu munceste nu greseste, insa F5300 tocmai ca NU are wireless built-in... si da suporta dongle usb, daca tot este pomenit portul.

Fraza o gasiti aici:
gadget-review.ro/samsung-40f5300/
Insa nu pun link direct ca s-ar putea ca google sa creada ca eu consider acel review drept unul de calitate. Poate si asa google sa fie suficient de prost/destept sa vada ca pe acest forum este mentionat mega-blogul gagdet-review.
Oare toate recenziile sunt de o astfel de "incarcatura utila"?

Nu-mi sta in fire sa ma leg de nimeni, cu atat mai putin de articolele altora insa unii chiar POLUEAZA netul, google si in loc sa informeze, ei DEZINFORMEAZA.
Colac pe pupaza, are si 5965 de Like-uri... WOW... Bine ca acest forum nu are nici 200 :lol:
Probabil noi ne ocupam de recenzii, nu frecam facebook-ul toata ziua.

Ba chiar si pe google este pe primul loc pt. cautarea 40F5300.

As fi tentat sa las un comentariu pe respectivul articol, insa asta inseamna automat corectarea frazei iar mesajul meu evident nu va fi validat. Asa ca o votez cu 5 stele.

Keep up the good work...

0
0
Ultima oară modificat de sammy pe 27 Iul 2013, 16:12, modificat 1 dată în total.
Motiv: Auto-cenzurare...
Avatar utilizator
sammy
Reviewer
 
Coeficient: 571 (votes: 1010)

Mesaje: 3405
Membru din: 09 Sep 2012, 12:26
Localitate: In your TV!


Înapoi la Alte discuţii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori

Despre noi

Comunitatea detinatorilor de televizoare Samsung.

cron
Adaptor audio optic la RCA, toslink la jack. Decodor Dolby Digital si DTS.
Inchide